Kürtaj Ameliyat Fiyatları 2017

KÜRTAJ NASIL YAPILIR VE FİYATLARI NE KADARDIR?

Halkımızın genelinin merak ettiği kürtaj işleminin nasıl yapıldığı ve kürtaj operasyonu fiyatlandırmasındaki kriterlerin neler olduğuna dair, sizleri bilgilendirmek istiyoruz.  Kürtaj ne gibi yöntemlerle yapılır, bu operasyonun yapılacağı yerler nerelerdir, kürtaj ameliyat fiyatları neye göre yapılanmaktadır vb. gibi konulara bu yazımızda elimizden geldiğinde değineceğiz.

Kürtaj işlemi, lokal anestezi ve genel anestezi olarak iki farklı yöntem ile uygulanmaktadır. Bu yöntemlerden tercih ve tavsiye edilen yöntem genel anestezi olmakla birlikte, ilk aşamada olacağınız muayene ile birlikte bunun kararını birlikte verebiliriz.

Kürtaj işleminin yasal süre gebeliğin 10. haftasına kadardır ve 10.hafta bu süreye dahildir. Gebelik başlangıç tarihiniz, son gördüğünüz adet zamanının ilk görüldüğü gün olarak baza alınmaktadır. Artık günümüzde ağrısız sızısız bir şekilde bu işlemi, oldukça başarılı sonuçlar alarak yapacak seviyeye ulaşmış bulunmaktayız. Kürtaj işleminden sonra rahatlıkla evinize gidebilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bunlar gibi konularda bilgi almak, çeşitli sorularınıza yanıt almak ve görüşlerinizi bildirmek adına bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. ‘’Aman benim adım paylaşılmasın!’’ diye endişelenmenize gerek kesinlikle yok, çünkü yapacağımız her işlem sizin isteğiniz dışında kimseyle paylaşılmayacaktır ki bu bilgilerin paylaşılması yasal olarak suçtur.

Kürtaj Nasıl Yapılır? Yöntemleri Nelerdir?

Kürtajın nasıl yapıldığı konusu hakkında bahsetmek gerekirse, eskiden bilinen yöntemlerin artık kalmadığını ve vakumlu kürtaj yöntemi ile bu operasyonun çok daha rahat bir şekilde yapılabildiğini bilmenizi isteriz. Operasyon başarılı bir şekilde sonuçlandırıldıktan sonra tekrar hayatınıza sağlıklı bir şekilde dönebilir, denize havuza girebilir ve yeniden rahatlıkla gebelik deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kürtaj fiyatlandırmasında en önemli hususlar, sizin istekleriniz, operasyonun yapılacağı yer ve gebeliğin kaçıncı haftada olduğudur. Gebeliğin her geçen haftası fiyatlandırmayı biraz daha yükseltecektir. Özel hastaneler, bilindiği üzere devlet üniversitelerinden daha pahalı fiyatlandırma yapmaktadır. Gebelik hesaplanma süresinin, son adet gördüğünüz zamanın ilk gününden itibaren hesaplanacağını hatırlatmak isteriz.

Kürtaj fiyatlandırması konusunda halkımızın merakının oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Bu konu üzerine çeşitli sözlüklerde birçok kişi tarafından farklı yorumlar bulabilirsiniz. Ancak en sağlıklı bilgiyi alanında uzman kişiler tarafından alabileceğinizi sizlere bildirmek isteriz. Söz konusu sağlığınız olduğu için bunu şansa bırakmamalısınız.

Son olarak sağlığınızın, kürtaj fiyatlarından daha önemli olduğunu tekrardan hatırlatmak isteriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir