Kürtaj Fiyatları Ankara 2017

ANKARA’DA KÜRTAJ

Ankara’da kürtaj işlemini başarıyla gerçekleştiren, üstün, güvenilir ve nezih kliniğimizde sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Alanında en çok tercih edilen klinik olmanın gururunu yaşamakla birlikte her geçen gün daha fazla başarıya ulaşmaya çalışmaktayız.

Kliniğimize gelen, kürtaj işleminin yasal süresini doldurmamış olan hastalarımıza, %100 hijyenik vakum yöntemi ile alanında uzman iki doktorumuz eşliğinde oldukça başarılı müdahalelerde bulunmaktayız. Bu yöntem sırasında genel bir anestezi olacağı için, hastalar herhangi bir ağrı,sızı hissetmemekle birlikte kürtaj operasyonu sonrasında günlük işlerine kolayca geri dönebilmektedirler.

Bilgilerinizin sizin isteklerinizin dışında kimseyle paylaşmayacağımızı kesinlikle bilmenizi isteriz. Bu konuda kafanızdaki soru işaretlerini gidermek adına bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.    T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği’nin RG,01.08.1998, 23420 maddeleri uyarınca bilgileriniz her ne şekilde olursa olsun asla paylaşılmayacaktır. Yasal olarak uyulması gereken en önemli hususlardan biri gebeliğin 10. haftayı doldurmamış olması gerekliliğidir.

Siz de Ankara’da kürtaj yaptırmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz ve telefon numaramızdan bizimle iletişime geçerek, bizi arayabilir ve hiç vakit kaybetmeden bizlerden randevu talep edebilirsiniz. Elbette ki bu konu hakkında kafanızı kurcalayan sorular ve bunun gibi önemli hususlar olabilir, yapmanız gerek şey web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından kliniğimizi aramanız ya da Doktorunda Sorun bağlantısına tıklayarak iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra bizlerin size geri dönüş yapmasını sağlamak olacaktır.

Genellikle bilinen adlarıyla çocuk aldırmak, kürtaş yaptırmak gibi olan kürtaj işlemi, gebeliğin birinci haftasından itibaren onuncu haftasına kadar süregelen zarfta gebeliğin farklı yöntemlerle sonlandırılması işlemidir. Kürtaj sadece gebeliğin sonlandırılması değil aynı zamanda düşük yapıldıktan sonra rahim içerisinde kalan gebeliğe ait parçaları da temizlemek veya ölü gebelik, boş gebelik gibi durumları sonuçlandırmak için de yapılır.

ANKARA’DA KÜRTAJ

İnsanlar ne kadar daha çok işin ekonomik kısmıyla ilgilense de, asıl önemli olan kürtaj işlemi yapılırken sizin sağlık durumunuzdur. Bu nedenle kürtaj operasyonu yalnızca alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Kişinin kliniğe gelerek öncelikle muayenesinin yapılması ve kürtaj yönteminin belirlenmesinden sonra işlemlere başlanılabilir. Gebeliğin kaçıncı haftasında olduğu belirlendikten sonra, embriyonun rahim içerisindeki yerleşiminin de bilinmesi gerekir. Kürtaj yaptıracak bireyin sağlıksal detayları bilindikten ve bu konularda bilgilendirilmesi sağlandıktan sonra, psikolojik rahatlaması sağlanıp, soru işaretine yer bırakılmayacaktır.

Son derece steril ortamlarda, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen kürtaj işlemi öncesinde ve sonrasında, kesinlikle memnun kalacağınıza asla şüpheniz olmasın.  Şüphe ettiğiniz her konuda bizlere danışmaktan hiç çekinmeyin. Unutmayın her şey sizin sağlığınız için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir