Kürtaj Fiyatları Antalya

Kürtaj fiyatları neye göre belirleniyor?

  Kürtaj operasyonu hakkında yeterli derecede bilgiyi edindikten sonra sıra geldi bu işlemin fiyatları hakkında bilgi almaya. Artık kararınızı verdiniz ve zor olan aşamayı atlattınız, sıra detaylarda.

Buradaki yazımda kürtaj işlemi hakkında bilgiler vermiştim okuyup bilgi edinebilirsiniz ya da kürtaj kategorisine giderek makaleleri inceleyebilirsiniz.

Antalya’da kürtaj işlemini hakkıyla yapan, güvenilir ve nezih yeterince kurum mevcuttur. Peki ya bu kurumlar arasında fiyat farkı var mıdır, varsa fiyat farkını belirleyen unsurlar nelerdir? İşte bu yazımızda sizlere Antalya’daki kürtaj işlemi fiyatlandırmasında hangi ölçütlerin baz alındığından bahsedeceğiz.  Kürtaj işleminin yapılacağı yöntem, kürtaj işleminin yapılacağı yer ve gebeliğin içinde bulunduğu hafta gibi kıstaslar, kürtaj işleminin fiyatlandırmasında önemli ölçütlerdendir.

Peki nedir bunlar, yöntemi nedir, yapılacağı yerlere nereler örnek verilebilir, gebelik haftası ne gibi bir öneme sahiptir? Sizlere bunların hepsini detaylı bir şekilde şimdi anlatmaya çalışacağız. Kürtaj yöntem olarak genel anestezi ve lokal anestezi olmak üzere ikiye ayrılır. Genel anestezide herhangi bir ağrı hissedilmez ve daha çok tercih edilirken, lokal anestezide bölgesel bir hissizlik sağlanıp az da olsa sızılar duyulabilir. Kürtaj işlemi için muayenemize geldiğinizde bu iki yolun hangisini seçeceğiniz kararını birlikte verebiliriz. Bazı koşullarda sağlık açısından hekim tercihi söz konusu olabilir. Birinci fiyat belirleme kıstasımız bu.

Gelelim ikinci fiyat belirleme kıstasımıza: kürtaj operasyonunun yapılacağı yer. Sizler de tahmin edersiniz ki elbette özel hastaneler, devlet hastanelerine göre biraz daha yüksek ücretli olacaktır. Bunun yanında eğer ki hekim özel muayenesinde yapmak isterse, fiyatlar özel hastanelerin de üzerinde olabilir.

Peki gebelik haftası nedir, neye göre fiyatları etkiler? Gebelik ölçümü ülkemizde sık sık yanlış hesaplanan konulardan biridir. Öyle ki bu hesaplamalarda şaşırtıcı olsa da %25 oranında doğruluk payı vardır. Gebelik haftası, adet görülen son seferin ilk gününden itibaren hesaplanmalıdır. Ülkemizde 10. gebelik haftasına kadar yapılacak kürtaj işlemleri kanunen herhangi bir sakınca içermemektedir. Gebeliğin başlangıç haftasından sonraki her haftada fiyatlandırma giderek yükselmektedir.

Sizlere kısaca Antalya’daki kürtaj işlemlerinin fiyatlandırmasından bahsetmeye çalıştık. Elbette ki bu durumlara ilave bir takım olaylar ya da isteklerde fiyatlandırmayı etkileyecektir. Kurumlar sizlere sosyal medya vb. yerler üzerinden rekabet kurulunun belirlediği kurallar çerçevesinde fiyat belirtememektedir. Bu kurala uymayan kurumlar ya da kişiler, bu konuda yetkin olan Türk Tabipler Birliği tarafından yüksek bir miktarda cezalandırılma ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Sizlerde Antalya’da kürtaj fiyatları hakkında daha detaylı bilgilendirme için bizlerle iletişime geçebilir, soru, görüş ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.

KÜRTAJ FİYATLARI ANTALYA

Kürtaj işlemiyle Antalya’da çok ilgilenen yer olduğundan, hem psikolojik olarak hem bedensel olarak sağlığınızda kalıcı olarak mutluluğu sağlamak adına kürtaj işlemini yaptıracağınız kurumu doğru olarak seçmeniz çok önemlidir. Bu konu fiyatlardan kesinlikle daha önemlidir.

Kurumumuz ödemelerde sizlere kolaylık sağlamak amacıyla kredi kartıyla ödeme imkanı sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir